قیمت گوشت | قیمت گوشت در بازار

تأثیر 22 بهمن بر قیمت گوشت | قیمت گوشت امروز 23 بهمن به چند رسید؟

از نوسان قیمت دام زنده و رسیدن آن به کیلویی ۱۶۰ هزار تومان حکایت دارد.

تأثیر 22 بهمن بر قیمت گوشت | قیمت گوشت امروز 23 بهمن به چند رسید؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت گوشت و مرغ در بازار تهران اعلام شد. قیمت گوشت به نرخ روز اعلام شد. قیمت گوشت و مرغ در حال افزایش می باشد. با توجه به افزایش قیمت گوشت، تقاضا گوشت نیز پایین آمده است. قیمت گوشت به نرخ روز 25 خرداد را در این گزارش می خوانید.

قیمت گوشت

 گزارش‌ها از وضعیت قیمت‌ها در بازار گوشت نشان می‌دهد که هر کیلو شقه گوسفندی در بازار به قیمت ۳۳۵ رسیده است و ران گوسفندی نیز هر کیلو ۳۹۵ هزار تومان و گوشت آب‌گوشتی ۳۱۰ هزار تومان به فروش می‌رود و گوشت چرخ‌کرده گوساله ۲۹۵ هزار تومان قیمت دارد.

در این شرایط، علی اصغر ملکی، رییس اتحادیه صنف تهیه و توزیع گوشت گوسفندی گفته است: کاهش قیمت گوشت قرمز اتفاق نیفتاده و فقط قیمت‌ها ثبیت شده است.

به اعتقاد او، شرایط حاکم بر بازار گوشت قرمز به‌گونه‌ای است که تلاش مسئولان بیش از هر چیز متمرکز بر جلوگیری از افزایش قیمت در ماه پایانی سال جاری و ماه ابتدایی سال آینده، مصادف با ایام نوروز و ماه رمضان است.

قیمت انواع گوشت تا چند روز پیش

علی‌رغم اینکه طی حدود ۲ هفته گذشته قیمت گوشت قرمز تا حدودی ثابت شده بود، اما این هفته باز هم قیمت گوشت گوسفندی در سیر صعودی قرار گرفت و ۴۰ هزار تومان گران شد. اکنون هر کیلو گوشت گوسفندی در بازار قزوین ۳۸۰ هزار تومان است، اما قیمت این کالا در قصابی‌های سطح شهر به ۴۰۰ هزار تومان نیز رسیده است.

در هفته‌ای که گذشت قیمت هر کیلو مرغ کشتار روز در بازار قزوین ۵۳ هزار و ۵۰۰ تومان بود. همچنین قیمت هر کیلو سینه مرغ ۸۳ هزار تومان و قیمت هر کیلو ران مرغ ۵۳ هزار و ۵۰۰ تومان بود.

علی‌رغم اینکه طی حدود ۲ هفته گذشته قیمت گوشت قرمز تا حدودی ثابت شده بود، اما این هفته باز هم قیمت گوشت گوسفندی در سیر صعودی قرار گرفت و ۴۰ هزار تومان گران شد. قیمت هر کیلو گوشت قرمز در بازار قزوین به این شرح است: گوشت گوساله بی‌چربی ۲۷۵ هزار تومان، گوشت گوساله با چربی ۲۵۰ هزار تومان، گوشت گوساله مخلوط ۲۴۰ هزار تومان، گوشت گوسفندی بی‌چربی ۳۸۰ هزار تومان، گوشت گوسفندی با چربی ۳۶۰ هزار تومان، گوشت گوسفندی مخلوط ۳۱۰ هزار تومان، گل‌سردست منجمد ۲۲۰ هزار تومان، سردست منجمد ۱۷۵ هزار تومان.

لازم به ذکر است قیمت‌هایی که ذکر شد قیمت گوشت قرمز در بازار قزوین است، این در حالی است که قیمت گوشت گوسفندی در قصابی‌های سطح شهر به ۴۰۰ هزار تومان رسیده و گویا نظارتی هم بر بازار این کالا نیست.

قیمت هر کیلو ران منجمد گوسفندی ۱۵۵ هزار تومان، کف‌دست منجمد گوسفندی ۱۴۵ هزار تومان، گردن منجمد گوسفندی ۱۳۵ هزار تومان، قلوه‌گاه منجمد گوسفندی ۱۳۰ هزار تومان و راسته منجمد گوسفندی ۱۴۰ هزار تومان است.

راسته با استخوان گوسفندی

۱۸۶,۰۰۰

ران کامل ممتاز گوسفندی

۲۰۲,۰۰۰

کف دست گوسفندی با ماهیچه

۱۸۸,۰۰۰

ران پاک کرده گوساله

۲۱۵,۰۰۰

سر دست پاک کرده گوساله

۱۹۰,۰۰۰

گردن گوسفندی

۱۴۵,۰۰۰

قلوگاه گوساله

۱۵۵,۰۰۰

گردن گوساله

۱۴۶,۰۰۰

قلم گوساله

۵۹,۰۰۰

سردست گوسفندی

۱۸۰,۰۰۰

ماهیچه گوساله

۱۹۹.۰۰۰

دمبالیچه گوسفندی

۱۲۵.۰۰۰

نیم شقه سردست گوسفند

۱۹۵.۰۰۰

شقه لاشه گوسفندی

۱۹۸,۰۰۰

نیم شقه ران گوسفندی

۲۲۰,۰۰۰

ارسال نظر

 

آخرین مطالب