تست شخصیت شناسی | آزمون تست شخصیت شناسی

با این تست شخصیت شناسی از سرنوشت عشقی خود باخبر شو | چه عشقی در انتظار شماست؟

تست شخصیت امروز نوع عاشقی افراد را کنکاش می کند. عشق در یک نگاه جزو مسائلی است که ممکن است به آن اعتقاد داشته باشید یا نه، به هیچ عنوان نتوانید آن را باور کنید.

با این تست شخصیت شناسی از سرنوشت عشقی خود باخبر شو | چه عشقی در انتظار شماست؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

تست شخصیت شناسی ابزاری است که برای ارزیابی شخصیت انسان استفاده می‌شود. تست شخصیت شناسی به تکنیک‌هایی اشاره دارد که برای اندازه‌گیری الگوهای مشخصه ویژگی‌هایی که افراد در موقعیت‌های مختلف از خود نشان می‌دهند طراحی شده است.از تست‌ شخصیت شناسی می‌توان برای کمک به مشخص کردن تشخیص بالینی، راهنمایی مداخلات درمانی و کمک به پیش‌بینی نحوه واکنش افراد در موقعیت‌های مختلف استفاده کرد. یکی از اولین اشکال تست‌ شخصیت‌ شناسی، معروف به فرنولوژی، در اواخر قرن ۱۸ پدیدار شد و در طول قرن ۱۹ رایج شد. امروزه، طیف گسترده‌ای از تست‌ شخصیت‌ شناسی رایج شده‌اند که اغلب بر اساس نظریه‌های خاص سیستم‌های شخصیت هستند.

در واقع این اتفاق بیشتر شبیه به داستان‌های خیالی است و وجود آن در دنیای واقعی بسیار دور از ذهن است. تاریخ پر است از عاشق‌هایی که ادعا می‌کنند با اولین نگاه عاشق شده‌اند. حتی ممکن است برای خود شما هم پیش آمده باشد که فرد ناشناس اسرارآمیز و جذابی را در جایی ببینید و نتوانید در مقابل احساس شیفتگی و کششی که نسبت به آن فرد پیدا کرده‌اید مقاومت کنید.

تست شخصیت شناسی چهره پیرمرد و اسب

تست شخصیت امروز را از دست ندهید. عشق باعث بالا رفتن میزان ترشح هورمون‌ها از مغز می‌شود و احساس رضایت را در فرد عاشق افزایش می‌دهد. وقتی که این نوع عشق را تجربه می‌کنید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا فقط از نظر فیزیکی مجذوب آن شخص شده‌اید یا خیر. برعکس عشق‌ها و صمیمیت‌های واقعی که شما باید برای به وجود آمدن و حفظ آن زمان بگذارید، تغییرات فیزیکی و شیمیایی از ویژگی‌های اصلی عشق در یک نگاه است.

تحلیل پاسخ تست شخصیت امروز شما این است که اگر چهره یک پیرمرد را دیدید، به این معنی است که شما فردی هستید که هیچگاه موقعیت های خوب را از دست نمی دهید به همین دلیل همیشه در عشق افرادی نصیبتان می شود که برای شما تمام و کمال وقت می گذارند شما در عشق دنبال نتایج سطحی نیستید همیشه آرزوی شما یک عشق کامل طولانی و ابدی است. در بیشتر مواقع عشق در یک نگاه برای شما اتفاق می افتد.

پاسخ تست شخصیت شناسی

 مرد اسب سوار

اگر ابتدا مردی را سوار بر اسب دیدید، به این معنی است که وقتی صحبت از عشق و عاشقی به میان می‌آید، «قلب و دل شما به نحوی به تسخیر عشق در می آید که به همین راحتی ها رام نمی شود» این درحالی است که به دلیل زیاده خواهی و ایده آل گرایی شما همیشه فکر میکنید آن عشقی که طلب میکردید نصیبتان نشده است و بازهم به دنبال عشق دیگری می روید.

پاسخ تست شخصیت شناسی

زنی که کنار رودخانه خوابیده

تفسیر پاسخ شما به تست شخصیت امروز این است که اگر زنی کنار رودخانه دیدیده اید نشان می دهد شما شکست عاطفی زیادی دیده اید . مشتاق داشتن عشق هستید اما طعم سخت شکست عشقی کمی شما را شکاک کرده است و به هرکسی نمیتوانید اعتماد کنید.

تو این تست شخصیت شناسی بگو اول چی دیدی تا بدی هاتو بگم!

تست شخصیت شناسی

لب ها:

شما همیشه چیزها را همانطور که هستند می بینید و آنها را بر اساس ارزش واقعی شان قضاوت می کنید. شما سعی نمی کنید چیزهای اطراف خود را تغییر دهید یا رمزگشایی کنید یا معنای پنهان آنها را درک کنید.

درختان:

شما فردی جاه طلب هستید که همیشه از دیگران دورتر نگاه می کنید. علاوه بر این، شما یک کمال گرا هستید و در هر موقعیتی به دنبال بهترین چیزها هستید.

ریشه ها:

شما فردی به شدت پیشرو هستید که همیشه در تلاش برای بهبود یا تغییر یک موقعیت هستید.

همه از نتیجه این تست شخصیت شناسی سورپرایز شدند! 

تست شخصیت شناسی

امتیاز هر گزینه به شرح زیر است:

اگر گزینه A انتخاب کرده باشید ۴ امتیاز برای خود بنویسید. گزینه B برابر با ۵ امتیاز و گزینه C برابر با یک امتیاز است. اگر گزینه D را به عنوان رنگ غالب تصویر انتخاب کرده اید پس ۲ امتیاز می‌گیرید. گزینه E هم ۳ امتیاز دارد.

۲. در تصویر زیر پنج سایه زیبا از رنگ صورتی را برای شما داریم. کدام یک را بیشتر از بقیه دوست دارید؟

تست شخصیت شناسی

امتیاز هر گزینه به شرح زیر است:

اگر گزینه A را ترجیح می‌دهید، ۳ امتیاز اضافه کنید. گزینه B برای شما ۲ امتیاز به ارمغان می‌آورد. اگر گزینه C رنگ مورد علاقه شماست پس ۱ امتیاز کسب می‌کنید. گزینه D برابر با ۵ امتیاز و با انتخاب گزینه E باید برای خود ۴ امتیاز بنویسید.

۳. به این عکس زیبا نگاه کنید. ما فقط یک سؤال داریم. آیا تصویر زیر سیاه و سفید است؟

تست شخصیت شناسی

امتیاز هر گزینه به شرح زیر است:

اگر جواب شما «بله» است پس برای خود ۵ امتیاز کنار بگذارید. ولی اگر جواب شما «خیر» است، امتیازی به شما تعلق نمی‌گیرد!

۴. از میان غروب‌های خورشید در تصاویر زیر، کدام یک را بیشتر دوست دارید؟

تست شخصیت شناسی

امتیاز هر گزینه به شرح زیر است:

اگر غروب اول (A) را دوست داشتید پس ۳ امتیاز به خودتان بدهید. اگر گزینه دوم (B) را پسندیده اید پس ۲ امتیاز به شما تعلق می‌گیرد. اگر غروب زیبای سوم (C) را انتخاب کرده اید، ۴ امتیاز می‌گیرید و بالاخره با انتخاب گزینه چهارم تنها ۱ امتیاز می‌گیرید.

۵. از میان رنگ‌های آبی تصویر زیر، کدام یک را بیشتر دوست دارید؟

تست شخصیت شناسی

امتیاز هر گزینه به شرح زیر است:

گزینه A دو امتیاز، گزینه B چهار امتیاز، گزینه C سه امتیاز، گزینه D پنج امتیاز و بالاخره گزینه E تنها یک امتیاز دارد.

۶. در منظره زیبای زمستانی زیر، کدام رنگ را زودتر در تصویر دیدید؟

تست شخصیت شناسی

امتیاز هر گزینه به شرح زیر است:

رنگ سفید برایتان ۱ امتیاز دارد. گزینه دوم گزینه‌ای ۴ امتیازی است. اگر گزینه سوم را انتخاب کرده اید پس ۵ امتیاز می‌گیرید. گزینه چهارم ۳ امتیاز و گزینه پنجم هم ۲ امتیاز دارد.

۷. یکی از آبرنگ‌های زیر را انتخاب کنید:

تست شخصیت شناسی

امتیاز هر گزینه به شرح زیر است:

با انتخاب رنگ سبز ۲ امتیاز می‌گیرید. رنگ زرد ۴ امتیاز و رنگ صورتی ۵ امتیاز دارد. رنگ قرمز ۱ امتیاز و رنگ گزینه E، شش امتیاز دارد. گزینه آبی رنگ نیز ۳ امتیاز است.

۸. به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید کدام رنگ جلوه بیشتری دارد؟

تست شخصیت شناسی

امتیاز هر گزینه به شرح زیر است:

گزینه A چهار امتیاز، گزینه B دو امتیاز، گزینه C یک امتیاز، گزینه D پنج امتیاز و گزینه E سه امتیازی است.

نتایج 

و اما بالاخره به زمان اعلام نتایج رسیدیم. حال تمام امتیازاتی را که گرفته اید را با هم جمع کنید و امتیاز خود را با گزینه‌های زیر مقایسه کنید:

۷-۱۲ امتیاز

شما زیر ۲۰ سال سن دارید. بدون توجه به سن شناسنامه‌ای شما مانند یک نوجوان هستید.

۱۳-۲۰ امتیاز

شما ۲۰ تا ۲۹ ساله هستید، شما فردی فعال، خلاق و پر از شور زندگی می‌باشید.

۲۱-۲۸ امتیاز

شما ۳۰ تا ۳۹ ساله هستید، هنوز در مورد چیزهای جدید فعال و کنجکاو هستید، اما عاقل‌تر شده اید و کارها را با فکر انجام می‌دهید.

۲۹-۳۵ امتیاز

شما ۴۰ تا ۴۹ ساله هستید، یک فرد بالغ که می‌داند چگونه باید زندگی کند.

۳۶-۴۰ امتیاز

شما بیش از ۵۰ سال سن دارید و یک فرد عاقل و آرام هستید که زندگی بدون دغدغه‌ای را سپری می‌کند.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب