تست شخصیت شناسی | آزمون تست شخصیت شناسی

با این تست شخصیت شناسی اخلاقای بدت رو دریاب | کدوم ماندالا رو انتخاب میکنی؟

ماندالا نمادی است که پیام های پنهان را آشکار می کند. ماندالایی که دوست دارید انتخاب کنید و راز پنهان خودتان را بخوانید.

با این تست شخصیت شناسی اخلاقای بدت رو دریاب | کدوم ماندالا رو انتخاب میکنی؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

تست شخصیت شناسی ابزاری است که برای ارزیابی شخصیت انسان استفاده می‌شود. تست شخصیت شناسی به تکنیک‌هایی اشاره دارد که برای اندازه‌گیری الگوهای مشخصه ویژگی‌هایی که افراد در موقعیت‌های مختلف از خود نشان می‌دهند طراحی شده است.از تست‌ شخصیت شناسی می‌توان برای کمک به مشخص کردن تشخیص بالینی، راهنمایی مداخلات درمانی و کمک به پیش‌بینی نحوه واکنش افراد در موقعیت‌های مختلف استفاده کرد. یکی از اولین اشکال تست‌ شخصیت‌ شناسی، معروف به فرنولوژی، در اواخر قرن ۱۸ پدیدار شد و در طول قرن ۱۹ رایج شد. امروزه، طیف گسترده‌ای از تست‌ شخصیت‌ شناسی رایج شده‌اند که اغلب بر اساس نظریه‌های خاص سیستم‌های شخصیت هستند.

1)متفکر و جزئی نگر

راز پنهان شما این است که فقط فکر می کنید خودتان می دانید و همه اشتباه می کنند. شما احساس می کنید همه چیز تمام هستید و هیچوقت اشتباه نمی کنید. شما می خواهید همه چیز را بفهمید، جزئیات کوچک هر چیزی شما را جذب می کند و مدت ها فکر شما را درگیر می کند.

شما در مورد چیزهای بزرگ و کوچک بسیار کنجکاو هستید، گاهی خیلی کسل کننده می شوید. گاهی استراحت کنید، وقت خودتان را آزاد کنید، ورزش کنید، این به شما کمک میکند که احساس آرامش کنید.

2)شما عاشق مسافرت هستید

راز پنهان شما این است که اطرافیانتان را راهنمایی و نصیحت می کنید اما خودتان به حرفتان عمل نمی کنید و دوست دارید همیشه در مسیر مخالف رود شنا کنید. حرف هیچکس برایتان مهم نیست و همیشه کار خودتان را می کنید.

شما فردی هستید که دوست دارید به تمام دنیا سفر کنید و فکر می کنید باید پولتان را به جای خرید چیزهای بی اهمیت، صرف کارهایی کنید که دوست دارید. نترسید، هیچوقت برای آن چیزی که دلتان می خواهد انجام بدهید، دیر نیست.

3)شما می خواهید زندگی را به طور کامل تجربه کنید

راز پنهان شما این است که شما هرگز از چیزی که دارید راضی نیستید، همیشه بیشتر و بیشتر و بیشتر می خواهید.

شما احتمالاً فردی هستید که احساس می‌کنید تمام و کمال زندگی نکرده اید و نمی توانید از داشتهایتان لذت ببرید. اگرچه مشکلات زندگیتان ،شما را به دردسر می‌اندازد، اما می‌دانید چگونه از شر آن‌ها خلاص شوید. شعار شما بعد از هر تصمیم یا نتیجه ای که می گیرید این است: (ارزشش را داشت )

4)با دنیای درونتان مبارزه می کنید

راز پنهان شما این است که هم دنیا و مادیات را می خواهید هم آخرت و معنویت را. همیشه هم با خودتان در حال مبارزه هستید. شما تصمیم می گیرید و کاری را انجام می دهید اما گاهی از خودتان می پرسید: چرا اینقدر کار می کنی؟ چطور می توانم کسب درآمد کنم؟ بعدش که چی؟ یک خانه بخرم ؟ تشکیل خانواده بدم ؟ بعد چی؟ چرا استراحت نمی کنم ؟ چرا نباید تلاش کنم؟

شما خودتان را آزار می دهید و همیشه به این فکر می کنید که باید وقت خودتان را برای کسب درآمد صرف کنید حتی اگر واقعا به آن پول نیازی نداشته باشید.

5)شما یک جنگجوی سرسخت هستید

رنگ قرمز این ماندالا از آتش و خون است، به همین دلیل است که با انرژی، جنگ، خطر، قدرت و عشق همراه است. راز پنهان شما این است که همیشه دردسر درست می کنید یا بدنبال دردسر هستید.

شما فردی هستید که دوست دارید همیشه در نوک قله باشید. از خطر کردن نمی ترسید و قدرت را دوست دارید. اگرچه گاهی دردسر ساز می شوید اما هر زمان که بتوانید به افراد نیازمند کمک می کنید. شما همیشه مستقل هستید و سعی می کنید از کسی کمک نخواهید.

6)اشراف و حساسیت

ماندالایی که انتخاب کردید مربوط به آرامش و طبیعت است. شما فردی هستید که همیشه چیزی بیشتر از آنچه که دارید می خواهید و تمام تلاش خود را می کنید تا آن را بدست بیاورید . راز پنهان شما طمع و جاه طلبی شماست.

این جاه طلبی بیشتر در زمینه یادگیری است نه مادی. شما همیشه کنجکاو هستید که خالق همه چیز را کشف کنید و به همین دلیل است که همیشه به دنبال ارتباط برقرار کردن با طبیعت هستید، جهان را دوست دارید و تفکرات شما همیشه عمیق و درونی است. شما عاشق کشف راز خلقت جهان هستید.

دیدگاه خود را ارسال کنید