تست شخصیت شناسی | آزمون تست شخصیت شناسی

شما اول به کدام فرد کمک می کنید؟ | با تست شخصیت شناسی به شناخت عمیق خود پی ببر

شما اول به کدام فرد کمک می کنید؟ | با تست شخصیت شناسی به شناخت عمیق خود پی ببر
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

تست شخصیت شناسی ابزاری است که برای ارزیابی شخصیت انسان استفاده می‌شود. تست شخصیت شناسی به تکنیک‌هایی اشاره دارد که برای اندازه‌گیری الگوهای مشخصه ویژگی‌هایی که افراد در موقعیت‌های مختلف از خود نشان می‌دهند طراحی شده است.از تست‌ شخصیت شناسی می‌توان برای کمک به مشخص کردن تشخیص بالینی، راهنمایی مداخلات درمانی و کمک به پیش‌بینی نحوه واکنش افراد در موقعیت‌های مختلف استفاده کرد. یکی از اولین اشکال تست‌ شخصیت‌ شناسی، معروف به فرنولوژی، در اواخر قرن ۱۸ پدیدار شد و در طول قرن ۱۹ رایج شد. امروزه، طیف گسترده‌ای از تست‌ شخصیت‌ شناسی رایج شده‌اند که اغلب بر اساس نظریه‌های خاص سیستم‌های شخصیت هستند.

#1

شما آدم شناخته شده ای هستید، بسیار با اخلاقید و به سنتها احترام میذارید. همیشه با مسائل منطقی روبرو می شید و هرگز در مورد اونها قضاوت بیجا نمی کنید.زیر بار زور نمی رید. شما اغلب کارهای خسته کننده ای رو انجام می دید که دیگران اصلا حوصله ی انجامشو ندارن.

#2

انتخاب شما نشان می دهد که شما بسیار حساس هستید و بیش از یک بار صدمه دیده اید.

 دوستان شما احساس آرامش می کنند وقتی که با شما هستند زیرا می دانند که همیشه  کنارشان هستید

#3

شما خودِ زندگی هستید و پر از انرژی مثبت. شما اصلا سر و صدا ندارید وزیاد مردمو سوال پیچ نمی کنید. شما توو کارتون یک رهبرهستید و مردم رو به همون اندازه قوی مثل یک آهنربا جذب می کنید.

#4

شما شخص ساده و خوش بینی هستید که زندگی رو در رنگ های روشن می بینید وبه ندرت به مشکلات جهان توجه می کنید.

 شما به سرعت زبان مشترکی با دیگران پیدا می کنید و زیاد خودتون رو تحت فشار نمیذارید. شما ذاتا کنجکاو هستید و نمیتونید تویه چهار دیوار محدودبشید.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب