یارانه نقدی | حواشی یارانه نقدی

یارانه نقدی افراد قطع می شود؟ | معاون رفاه و امور اقتصادی توضیح می دهد

معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ٧٩ میلیون و ۶٠٠ هزار نفر یارانه می گیرند، یارانه این افراد قطع نمی‌شود بلکه دهک بندی‌ها بر اساس شاخص‌های اقتصادی و درآمدی تغییر می‌کند.

یارانه نقدی افراد قطع می شود؟ | معاون رفاه و امور اقتصادی توضیح می دهد
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

یارانه نقدی به زودی حذف می شود. یارانه نقدی شامل همه افراد نمی شود. یارانه نقدی مبلغ چندانی نداشت. یارانه نقدی با چالش زیادی همراه بود. جزئیات حذف یارانه نقدی را بخوانید.

یارانه نقدی

علیرضا عسگریان در گفت وگوی تلویزیونی اظهار داشت: از ٨۵ میلیون و ۶٠٠ هزار نفر جمعیت کل کشور، ٧٩ میلیون و ۶٠٠ هزار نفر یارانه می گیرند و یک تا ٢ ماه آینده داده های جدید در سامانه حمایت اعمال و دهک بندی ها تغییر می کند.

وی افزود: امکان دارد فردی از دهک ٩ به دهک ١٠ برسد که احتمال دارد با قرار گرفتن در این دهک، وضعیت یارانه تغییر کند.

معاون رفاه وزیر کار، با بیان اینکه سقف پرداختی یارانه ٢٧ هزار میلیارد تومان است، عنوان کرد: همه سامانه های بانکی، راهور و سایر نهادها به سامانه حمایت وصل هستند و داده ها به روز رسانی می شود ضمن اینکه طبق قانون باید هر ۶ ماه یکبار دهک بندی یارانه بگیران بررسی شود.

وی تاکید کرد: داده های جدید در اختیار وزارت کار قرار گرفته است اما هنوز اعمال نکرده ایم.

عسگریان با اشاره به شاخص های مالی و اقتصادی خانوار در دهک بندی ها گفت: مهمترین داده های که در دهک بندی ها تاثیر دارد داده های بانکی، واریزی و خروجی ها است.

وی افزود: امکان دارد افرادی از حساب های شخصی برای کارپردازی ادارات استفاده کنند یا به خاطر شرایط کاری به سفر خارجی سفر کنند، این اشخاص نیاز است تا با اعتراض و ارائه تاییدیه از ادارات در سامانه حمایت بارگزاری کنند.

خبر مهم وزیر رفاه درباره افزایش رقم یارانه نقدی

وزیر رفاه گفت: یارانۀ تشویقی کالابرگ الکترونیکی از ۳ دهک اول به ۵ دهک افزایش یافت و در غالب کالابرگ از فردا عملیاتی می‌شود.

دیدگاه خود را ارسال کنید