اخبار هواشناسی | اخبار هواشناسی امروز

پیش بینی هواشناسی این استان ها | اخبار هواشناسی امروز 19 مهر 1402

سازمان هواشناسی کشور از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد در بیشتر استان‌های کشور خبر داد.

پیش بینی هواشناسی این استان ها | اخبار هواشناسی امروز 19 مهر 1402
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

اخبار هواشناسی آخر هفته کشور رو به بارش شدید باران قرار دارد و مردم حتما از رودخانه ها فاصله بگیرند.  اخبار هواشناسی توصیه کرده مردم حتما نکات ایمنی را رعایت کند تا این سامانه بارشی خسارت جانی و مالی نداشته باشد.  اخبار هواشناسی احتمال طغیان روخانه ها را نیز داده است. اخبار هواشناسی را حتما دنبال کنید. اخبار هواشناسی روز های آینده را در ادامه می‌خوانید.

امروز چهارشنبه در استان‌های آذربایجان غربی آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، کردستان، کرمانشاه همدان، زنجان، قزوین، البرز، تهران و شمال سمنان رگبار و رعد و برق وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف انتظار می رود .

پنجشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده سامانه بارشی در بخش‌هایی از شمال شرق مرکز و غرب کشور فعالیت خواهد داشت و بیشینه بارش در این روز برای استان‌های ساحلی دریای خزر خواهد بود.

 جمعه در ارتفاعات و دامنه های البرز در استان‌های گیلان، مازندران، سمنان، تهران، البرز، قزوین زنجان بارش پراکنده گاهی رعد و برق و در بخش هایی از مرکز کشور ابرناکی و بارش خفیف باران پیش بینی می‌شود. 

شنبه و یکشنبه نیز در سواحل دریای خزر و شرق کشور بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

چهارشنبه در شمال غرب غرب و دامنه های جنوبی البرز و پنجشنبه علاوه بر این نواحی به تدریج در مرکز شمال شرق و شرق و جمعه در شرق و جنوب شرق کشور افزایش سرعت باد و در نواحی مستعد خیزش گردوخاک رخ

خواهد داد.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب