یارانه عید فطر|فوری: یارانه یک میلیونی عید فطر در حساب این افراد| یارانه بگیران بخوانند

فوری: یارانه یک میلیونی عید فطر در حساب این افراد| یارانه بگیران بخوانند

قرار است امشب به مناسبت عید فطر یارانه یک میلیون تومانی به ۷۰ هزار نفر تعلق بگیرد. ماجرای یارانه یک میلیون تومانی چیست و به چه کسانی پرداخت می‌شود؟

پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

یارانه عید فطر امشب واریز می شود. یارانه عید فطر به همه افراد پرداخت نمی شود. یارانه عید فطر رقم مناسبی دارد. یارانه عید فطر یارانه مناسبتی است. جزئیات جدید یارانه عیدفطر را بخوانید.

یارانه عید فطر

جزئیات جدید یارانه عید فطر

یارانه جدید دولت هر ماه به حساب سرپرستان خوانوار واریز می شود. دولت بر این باور است که باید یارانه جدید طبق دهک بندی ها برای افراد واریز شود. تا مبلغ یارانه جدید برای دهک های پایین تر بیش تر باشد. یارانه جدید بخشی از هزینه های خانواده ها و اقشار ضعیف جامعه را پوشش می دهد. اما با توجه به بالا رفتن تورم یارانه جدید دیگر پاسخگو هزینه های نیست.برخی رسانه‌های منتقد دولت مدعی شده‌اند که دولت به دنبال حذف ۶۳ درصد از یارانه‌ بگیران است.

یارانه یک میلیون تومانی عید فطر شامل حال همه افراد نمی‌شود و فقط قرار است به حساب ۷۰ هزار هنرمندی واریز شود که عضو صندوق اعتباری هنر هستند. به عبارتی یارانه عید فطر شامل عامه مردم نمی‌شود و فقط برای افرادی واریز می‌شود که عضو صندوق اعتباری هنر هستند.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر هم امروز از واریز یارانه یک میلیون تومانی خبر داد و گفت: امروز سومین مرحله بسته حمایتی اصحاب فرهنگ و هنر در ماه رمضان به حساب هنرکارت اعضای صندوق اعتباری هنر واریز شد.

به گفته سید مجید پوراحمدی، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به مبلغ واریزی مرحله سوم بسته حمایتی گفت: مبلغ این واریزی برای هنرمندان عضو صندوق یک میلیون و یکصد هزار تومان است که به حساب متصل به هنرکارت بیش از ۷۰ هزار نفر عضو تایید شده صندوق اعتباری هنر واریز شد.

بر این اساس، مشمولان یارانه یک میلیون تومانی عید فطر ۷۰ هزار نفر عضو تایید شده صندوق اعتباری هنر هستند. مبلغ دقیق این یارانه یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

ارسال نظر