پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

 

کد تخفیف تکنولایف مناسب برای زمانی که می خواهید محصولات الکترونیکی بخرید. اگر قصد دارید برای خودتان یک تلفن همراه جدید تهیه کنید، حتما نیازی ندارید که به بازار های موبایل بروید و وقتتان را صرف پیدا کردن بهترین گزینه کنید. شما می توانید به کمک وب سایت تکنو لایف گزینه های موجود و متناسب با ملاک هایتان را پیدا کرده و در کم ترین زمان خرید کنید. اگر با مزایای خرید اینترنتی آشنا باشید حتما مشتاق به خرید از تکنو لایف خواهید شد. به کمک تخفیف‌هات شما می توانید کدتخفیف تهیه کرده و خرید ارزان تری را هم تجربه کنید. در ادامه بیشتر با تکنو لایف و مزایای خرید از آن و با کد های تخفیف آشنا خواهید شد.

 

تکنولایف چیست؟

تکنو لایف فروشگاهی است که از سال ۱۳۸۹ فعالیتش را شروع کرده است. این فروشگاه حالا به صورت اینترنتی و بیست و چهار ساعته خدماتش را به مشتریان ارائه می کند. این فروشگاه فقط اینترنتی نیست و اگر بخواهید به صورت حضوری خرید کنید، می توانید به فروشگاه های تهران بروید. امکانات مختلفی مثل امکان مقایسه مدل های مختلف محصولاتی که می خواهید بخرید، به شما در داشتن خرید بهتر کمک می کند. همان طور که گفتیم تکنو لایف یکی از برند های موجود در تخفیف­هات است. یعنی شما علاوه بر همه ویژگی های مثبت خرید اینترنتی و ویژگی های خرید از تکنو لایف، می توانید کد تخفیف تکنولایف هم تهیه کنید و ارزان تر خرید کنید.

کد تخفیف خرید گوشی

تکنو لایف یک فروشگاه اینترنتی است. شما می توانید در این فروشگاه به صورت آنلاین موبایل و تجهیزات جانبی آن را تهیه کنید. اگر به راحتی نمی توانید به فروشگاه های آنلاین اعتماد کنید، باید بدانید که تکنو لایف دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید به راحتی به آن اعتماد کنید. این روز ها تلفن های همراه را می توان در دسته محصولات گران قیمت قرار داد. اما زمانی که به تکنو لایف اعتماد کرده و بخواهید از این فروشگاه خرید کنید، می توانید به تخفیف‌هات رفته و یک کدتخفیف ویژه خرید از این فروشگاه تهیه کنید. در تخفیف‌هات همه‌ ی کد های تخفیف معتبر این فروشگاه را به صورت یک جا و در کنار هم مشاهده خواهید کرد.

5

 

موبایل و وسایل الکترونیکی با کد تخفیف تکنولایف

شاید با توجه به توضیحاتی که داده شد فکر کنید که تکنو لایف فقط تلفن همراه به فروش می رساند، اما این طور نیست. دسته بندی محصولات این فروشگاه گسترده تر از این ها ست. محصولات صوتی و تصویری، ساعت و بند های هوشمند و کامپیوتر و لپ تاپ از دیگر محصولات فروشگاه هستند. برای خرید محصولات هر دسته با تخفیف، باید کدی تهیه کنید که شامل محصولات آن دسته بشود. همیشه در زمان تهیه کدتخفیف حواستان به محدودیت های کد های تخفیف باشید تا در زمان استفاده از آن به مشکلی بر نخورید. استفاده از هر کدتخفیفی در زمان خرید بسیار آسان است. فقط کافی است کد را از تخفیف­هات بگیرید و سپس در قسمت مخصوص، قبل از پرداخت، اعمال کنید.

ارتباط با تکنو لایف و آدرس تکنو لایف

اگر در رابطه با خرید از تکنو لایف سوالی دارید، ابتدا به بخش سوالات متداول بروید. اگر به پاسختان نرسیدید، برای ارتباط با تکنو لایف می توانید از طریق راه های گفته شده در وب سایت این مجموعه اقدام کنید. یکی از راه ها این است، که فرم موجود در قسمت تماس با ما را پر کنید. دومین راه هم تماس با مرکز شبانه روزی تکنو لایف به شماره، 021- 47708000 است.

آدرس تکنو لایف:  تهران، خیابان خرمشهر (آپادانا)، بین صابونچی و قنبرزاده، پ 127، ساختمان تکنو لایف

اجاره زمین فوتبال و لیست زمین چمن مصنوعی تهران

فوتبال یکی از ورزش های محبوب به خصوص در میان پسران در سنین مختلف است. اگر می خواهید در شرایطی ورزش کنید که کم ترین خطر شما را تهدید کند و امکانات لازم برای یک بازی کامل در اختیارتان باشد، بهتر است یک زمین اجاره کنید. برای اجاره زمین فوتبال چمن و چمن مصنوعی در تهران و دیگر شهر ها می توانید به آسان اسپرت سر بزنید. در این سایت می توانید لیست زمین ها را مشاهده کرده و اقدام به اجاره بهترین گزینه کنید. یادتان باشد آسان اسپرت از برند های موجود در تخفیف هات است و شما می توانید برای استفاده از خدمات آن کدتخفیف تهیه کنید.

تقویم انلاین کاری یار؛ رایگان و ابری

این روزها فقط با داشتن یک تقویم کاری ابری و رایگان می توان برنامه های روزانه و یادآوری های روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه را مدیریت کرد. با تقویم انلاین یار که رایگان ارائه خدمات می کند می توانید تمام جلسات و رویداد های خود در طی سال را به بهترین شکل مدیریت نمایید. در بستر ابری یار شما علاوه بر تقویم کاری می توانید از سایر نرم افزار ها مانند دبیرخانه آنلاین، فکس آنلاین، نرم افزار فروش و .. نیز بهره ببرید.

6

 

تخفیف تکنو لایف در تخفیف هات

تخفیف­هات یک مرجع ارائه تخفیف های مختلف از جمله کد تخفیف تکنولایف است. شما قبل از خرید از فروشگاه ها یا برند های مختلف می توانید به تخفیف­هات رفته و برای خریدتان تخفیف تهیه کنید. با تهیه تخفیف می توانید با بودجه اولیه مقدار بیشتری خرید کنید یا بخشی از هزینه هایتان را پس انداز کنید. از آن جایی که کارشناسان تخفیف­هات روزانه تخفیف های موجود را به روز رسانی می کنند و اعتبار تمام کد های موجود را می سنجند، شما با کم ترین نگرانی می توانید از این سایت کد های تخفیف را دریافت کنید. پس قبل از هر خرید یادتان باشد به کد تخفیف های تخفیف­هات سر بزنید.

ارسال نظر