قیمت گوشت | قیمت گوشت در بازار

قیمت گوشت امروز همه را سورپرایز کرد | قیمت گوشت امروز به چند رسید؟

قیمت گوشت قرمز و سفید باز هم افزایش یافت.

قیمت گوشت امروز همه را سورپرایز کرد | قیمت گوشت امروز به چند رسید؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت گوشت و مرغ در بازار تهران اعلام شد. قیمت گوشت به نرخ روز اعلام شد. قیمت گوشت و مرغ در حال افزایش می باشد. با توجه به افزایش قیمت گوشت، تقاضا گوشت نیز پایین آمده است. قیمت گوشت به نرخ روز 25 خرداد را در این گزارش می خوانید.

قیمت گوشت

مرکز آمار ضمن اعلام تغییرات قیمت کالاهای خوراکی در مناطق شهری اعلام کرد: در گروه «گوشت قرمز، سفید و فرآورده‌های آن»، اقلام «گوشت گوسفند» با ٢١,٨ درصد، «گوشت گاو یا گوساله» با ١٣.٢ درصد بیشترین افزایش قیمت را نسبت به ماه قبل داشتند.

مرکز آمار ضمن انتشار گزارش متوسط قیمت کالاهای خوراکی منتخب درمناطق شهری کشور در بهمن ۱۴۰۱ اعلام کرد: در گروه گوشت قرمز، سفید و فرآورده‌های آن، اقلام گوشت گوسفند با ٢١,٨ درصد، گوشت گاو یا گوساله با ١٣.٢ درصد، ماهی قزل آلا با ١٢.٢ درصد بیشترین افزایش قیمت را نسبت به ماه قبل داشته‌اند.

در بهمن ماه ۱۴۰۱ تغییرات متوسط قیمت اقلام خوراکی منتخب برای گروه‌های مختلف کالاهای خوراکی در مناطق شهری کشور بشرح زیر است:

در این گروه، اقلام برنج خارجی درجه یک با ٥,٢ درصد و رشته آش با ٣.٢ درصد بیشترین افزایش قیمت را نسبت به ماه قبل داشته‌اند.

در این گروه، اقلام گوشت گوسفند با ٢١.٨ درصد، گوشت گاو یا گوساله با ١٣/٢ درصد، ماهی قزل آلا با ١٢/٢ درصد بیشترین افزایش قیمت را نسبت به ماه قبل داشته‌اند.

قیمت لبنیات، تخم مرغ و انواع روغن

در این گروه، بیشترین افزایش قیمت نسبت به ماه قبل مربوط به شیر خشک با ١/٣ درصد و دوغ پاستوریزه با ۰/۸ درصد می‌باشد و همچنین بیشترین کاهش قیمت مربوط به تخم مرغ ماشینی با ١/٩- درصد و شیر پاستوریزه با ۰/۱ - درصد بوده است.

قیمت میوه و خشکبار

در این گروه، بیش‌ترین افزایش قیمت نسبت به ماه قبل مربوط به انار با ۱۷ درصد، موز با ١١.٩ درصد، هندوانه با ٧.٢ و پسته با ٦.٩ درصد می‌باشد.

قیمت سبزیجات و حبوبات

در این گروه، بیش‌ترین افزایش قیمت نسبت به ماه قبل مربوط به فلفل دلمه‌ای با ٣١,١ درصد، بادمجان با ٢٦.٢ درصد، خیار با ٢٣.٧ درصد و پیاز با ٢٢.٥ درصد می‌باشد.

قیمت قند و شکر، آشامیدنی‌ها و سایر خوراکی‌ها

در این گروه، بیشترین افزایش قیمت نسبت به ماه قبل مربوط به نوشابه گازدار با ٥,٧ درصد و چای خارجی بسته‌ای با ١.٦ درصد می‌باشد.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب