قیمت گوشت | قیمت گوشت امروز در بازار

قیمت گوشت و مرغ همه را نا امید کرد | قیمت گوشت به چند رسید؟

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: اکنون هرکیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۴۳۰ هزارتومان در اختیار مغازه داران قرار می‌گیرد.

قیمت گوشت و مرغ همه را نا امید کرد | قیمت گوشت به چند رسید؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت گوشت و مرغ در بازار تهران اعلام شد. قیمت گوشت به نرخ روز اعلام شد. قیمت گوشت و مرغ در حال افزایش می باشد. با توجه به افزایش قیمت گوشت، تقاضا گوشت نیز پایین آمده است. قیمت گوشت به نرخ روز 25 خرداد را در این گزارش می خوانید.

قیمت گوشت

 علی اصغر ملکی گفت: هم اکنون هرکیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۴۳۰ هزارتومان به مغازه داران و با احتساب ۱۰ درصد سود به مصرف کننده عرضه می شود.

او قیمت کنونی هرکیلو دام را ۱۹۵ تا ۲۱۰ هزارتومان اعلام کرد و افزود: با توجه به کاهش تقاضا، بازار دامو گوشت در رکود به سرمی برد.

ملکی ادامه داد: در شرایط کنونی بازار دام و گوشت  بدلیل افت تقاضا در رکود به سر می برد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: با استمرار عرضه گوشت های وارداتی پیش بینی می شود که قیمت گوشت کاهش یابد و بازار به تعادل برسد.

رصد هفتگی بازار کالا‌های اساسی در هفته پایانی مرداد انجام شد. در روز‌های پایانی یکی از گرم‌ترین روز‌های سال، شاهد افزایش برخی اقلام در بازار هستیم. از سوی دیگر افزایش اجاره بها سبب شده تا شعبات فروشگاه‌های زنجیره‌ای کاهش پیدا کند؛ به طوری که یکی از این برند قرار است تعداد شعبات خود را از ۱۷۰ مرکز خرید به ۱۰۰ شعبه کاهش دهد. در ۵ ماه نخست سال ۳۰ شعبه این فروشگاه زنجیره‌ای تعطیل شده تا سایر شعبات با حجم بیشتری از کالا‌ها به شهروندان خدمات دهی کنند.

بازار حبوبات و لبنیات بازار به نسبت آرامی است. با افزایش نرخ فرآورده‌های لبنی در خرداد و تیر بازار تقاضا روند کاهشی داشته و کالا‌های قیمت قدیم هنوز در سطح مراکز خرید موجود است. در میانه مرداد قیمت کنسرو رب نیز افزایش یافته، اما محصولات با نرخ قدیم همچنان با حجم بالا در فروشگاه‌ها موجودی دارد.

بازار گوشت هم با هر کیلو گوشت قرمز بین ۳۹۰ تا ۵۶۰ هزار تومان و گوشت مرغ ۸۷ هزار تومان در حال فعالیت است.

در ادامه قیمت برخی کالا‌های اساسی می‌آید (تمام قیمت‌ها به هزار تومان است).

قیمت گوشت

ارسال نظر

 

آخرین مطالب