قیمت گوشت | قیمت گوشت در بازار

افزایش روزافزون قیمت گوشت در بازار | قیمت گوشت امروز به چند رسید؟

افزایش قیمت گوشت قرمز امروز 26 بهمن در بازار

افزایش روزافزون قیمت گوشت در بازار | قیمت گوشت امروز به چند رسید؟
پایگاه خبری تحلیلی بازار بورس:

قیمت گوشت و مرغ در بازار تهران اعلام شد. قیمت گوشت به نرخ روز اعلام شد. قیمت گوشت و مرغ در حال افزایش می باشد. با توجه به افزایش قیمت گوشت، تقاضا گوشت نیز پایین آمده است. قیمت گوشت به نرخ روز 25 خرداد را در این گزارش می خوانید.

قیمت گوشت

نوسانات زیادی برای قیمت گوشت وجود دارد. در اوایل سال بود که با افزایش قیمت گوشت، دولت اقدام به راه اندازی مراکز عرضه گوشت دولتی کرد. در این مراکز، قیمت گوشت با نرخ مصوب به فروش می رسد.

قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.

راسته با استخوان گوسفندی

۲۰۶,۰۰۰

ران کامل ممتاز گوسفندی

۲۹۲,۰۰۰

کف دست گوسفندی با ماهیچه

۲۶۵,۰۰۰

ران پاک کرده گوساله

۲۴۵,۰۰۰

سر دست پاک کرده گوساله

۲۳۰,۰۰۰

گردن گوسفندی

۱۷۵,۰۰۰

قلوگاه گوساله

۱۶۵,۰۰۰

گردن گوساله

۱۵۰,۰۰۰

قلم گوساله

۵۹,۰۰۰

سردست گوسفندی

۲۱۰,۰۰۰

ماهیچه گوساله

۲۲۰.۰۰۰

دمبالیچه گوسفندی

۱۷۵.۰۰۰

نیم شقه سردست گوسفند

۲۴۰.۰۰۰

شقه لاشه گوسفندی

۲۲۰,۰۰۰

نیم شقه ران گوسفندی

۲۹۰,۰۰۰

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای با اعلام اینکه در فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور، ۳۴ قلم کالای اساسی با تخفیفات ویژه به فروش می رسد، گفت: قیمت کالاهای مذکور با اعمال این تخفیفات برای مصرف کنندگان کاهش می یابد.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایرنا از شرکت بازرگانی دولتی ایران (مبدا)، «منصور عالی پور» با تأکید بر اینکه فروش فوق العاده از دهه مبارک فجر آغاز شده و تا عید سعید فطر ادامه می یابد، افزود: این طرح برای تقویت توان خرید و بهبود سبد معیشت هموطنان برنامه ریزی شده و اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای با هماهنگی تأمین کنندگان کالاهای اساسی، تخفیفات ۱۲ تا ۳۰ درصدی انواع کالاهای تنظیم بازار را برای عرضه و فروش در طرح از فجر تا فطر تدارک دیده اند.

وی با اشاره به اینکه هدف از فروش کالاها با تخفیفات ویژه، تلاش برای ایجاد فضایی آرام و بدون دغدغه برای تأمین مایحتاج اساسی در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان است، اظهار داشت: در طرح ویژه فروش «از فجر تا فطر» ۳۴ نوع کالا از جمله انواع برنج خارجی، مرغ گرم و منجمد و گوشت منجمد تنظیم بازار با تخفیفات ویژه و به صورت فروش فوق العاده عرضه می شود.

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای بیان داشت: اعضای اتحادیه در گروه پوشاک، کیف و کفش و نیز شیرینی و شکلات برای شب عید نیز تدارک خوبی دیده اند تا در کنار محصولات غذایی و دیگر ملزومات مورد نیاز هموطنان، این محصولات نیز با ارائه تخفیفات ویژه در دسترس عموم قرار گیرد.

وی تصریح کرد: بازرسی و کنترل بازار برای نظارت بهتر و بیشتر بر کیفیت و قیمت کالاهای عرضه شده در فروشگاه های زنجیره ای در ایام پایانی سال تشدید می شود.

فروشگاه های زنجیره ای با ۹ هزار و ۵۰۰ واحد فروشگاهی در سراسر کشور، کالاهای اساسی و سایر ملزومات مردم را عرضه و توزیع می کنند.

ارسال نظر

 

آخرین مطالب